İnternette Gezinirken Kripto Para Kazanma Yolu!

Mozilla şirketinin eski CEO’su Brendan Eich tarafından kurulan bir şirket sayesinde artık internet üzerinden reklam izleyerek kripto para kazanabileceksiniz.

İnternette Gezinirken Kripto Para Kazanma Yolu!

Dijitalleşen dünya içerisinde çağın en büyük gerekliliği artık internet oldu. İnternet üzerinden kazanç sağlayanların giderek arttığı bugünlerde, kripto para biriktirmek isteyen kişiler için yeni bir yol geliştirildi.

Gerek iş açısından gerekse de özel ihtiyaç açısından gün içerisinde sürekli olarak internette zaman harcanabiliyor. Sadece internet üzerinde sörf yaparak kripto para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Reklam İzleyerek Kripto Para Elde Etme

Mozilla Firefox uygulamasının ve Mozilla şirketinin eski CEO’su Brendan Eich tarafından kurulan bir şirket sayesinde artık internet üzerinden reklam izleyerek kripto para kazanabileceksiniz.

Brave Browser” adı verilen ve gizlilik temelli olan internet tarayıcısı üzerinden reklam ve video izleyerek kripto para kazanabilmeniz mümkün. Normal bir tarayıcıya oranla daha işlevsel olan Brave, “Basic Attention Taken (BAT)” adlı sistem üzerine kurulu bir tarayıcı olarak yer alıyor.Bu sistem sayesinde internet üzerinde gezinen kullanıcılar reklamları ve videoları izleyerek kripto para kazanabiliyor.

Kendi Reklamlarını Sunuyor

Brendan Eich tarafından kurulan Brave Browser’da izleyeceğiniz reklam ve videolar diğer reklam ve videolara göre farklılık gösteriyor. Çünkü bu tarayıcı üzerinden izleyeceğiniz video ve reklamlar Eich tarafından oluşturuluyor.

Sizlere kendi reklamlarını sunan Brave uygulaması çıktığı günden bu yana birçok kullanıcının ilgi odağı haline geldi. Birçok kişi tarafından “işin içinde para olduğu için rağbet gördü” yorumları alsa da, Brave halen daha test aşamasında yer alıyor.

Nasıl Kripto Para Kazanılıyor?

Test aşamasında yer alan tarayıcının hali hazırda 250 adet reklamı bulunuyor. Önden hazırlanmış olan reklamla sizlere sunuluyor. Herhangi bir siteye giriş yapmadan önce tarayıcı tarafından sizlere sunulan reklam ve videoları izlemeniz gerekiyor.

Böylelikle izlediğiniz her reklam ve video sonucunda cüzdanlarınızda kripto para birikmeye başlıyor. Tarayıcı tarafından izlenen reklam ve video başına ne kadar kripto para ücreti alınacağı ise bilinmiyor. Kazanılan kripto paraların gerçek paraya çevrilip çevrilmeyeceği konusunda da bir açıklama yapılmadı. Tüm bunlara rağmen “Brave Browser” tarayıcısını indirerek kripto para kazanmak isteyen kişilerin “https://brave.com/index/” bağlantısına tıklaması yeterli oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri