KOBIL Bünyesine Yeni Transferler Gerçekleştirdi

Dijital dünya çerçevesinde çeşitli hizmetler sunan KOBIL bankacılık sektörü çerçevesinde ürün ve iş geliştirme yöneticisi olarak Sema Volkan'ı bünyesine katarak transfer gerçekleştirdi.

KOBIL Bünyesine Yeni Transferler Gerçekleştirdi

Dijital dünya odağında kimlik doğrulama ve bilgi güvenliği çözümleri sunan KOBIL, Garanti Teknoloji’nin deneyimli ismi Sema Volkan’ı bankacılık sektöründen sorumlu ürün ve iş geliştirme yöneticisi olarak kadrosuna kattı.BT güvenliği alanında şirketlere önemli hizmetler sunan KOBIL, daha önce Garanti Teknoloji şirketinde çeşitli pozisyonlarda görevler üstlenen ve başarılı projelere imza atan Sema Volkan’ı ürün ve iş geliştirme yöneticisi olarak transfer etti. KOBIL’de bankacılık sektöründen sorumlu olacak olan Volkan, yazılım geliştirme, BT hizmeti ve operasyon yönetimi, digital dönüşüm, müşteri ilişkileri yönetimi(CRM) ve iş analizi gibi alanlarda önemli tecrübelere sahip.

Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bölümü’nden 1992 yılında mezun olan Volkan, İşletme Yüksek Lisans programını Yeditepe Üniversitesi’nde başarıyla tamamladı. Sema Volkan, Garanti Teknoloji’den önce sırasıyla; TEPUM Ltd. şirketinde yazılım uzmanı ve EGS Bank’ta PC sistemleri destek birimi direktörü olarak görev yaptı. 17 yılı aşkın bir süre çalıştığı Garanti Teknoloji’de ise sırasıyla; Osmanlı Bankası bilişim sistemleri uzmanı, sistem mimarisi kullanıcı arayüz uzmanı, kıdemli kalite ve süreç geliştirme iş analizi uzmanı ve dijital bankacılık kıdemli kalite güvence uzmanı görevlerini yürüten Sema Volkan büyük ölçekli projelerde başarılı süreçler yönetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri