Egemden Zeytinyağları Ödüle Doymadı

Egemden Zeytinyağları başarısını kazanmış olduğu 3 ayrı ödül ile uluslararası alanda da göstermeye devam ederken London İnternational Olive Oil Compeitions tarafından değerlendirildi.

Egemden Zeytinyağları Ödüle Doymadı

Egemden zeytinyağları, Türk zeytinyağının uluslararası platformlarda tanıtılması adına büyük bir önem taşıyan London International Olive Oil Competitions tarafından 3 farklı ödüle layık görüldü.Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi Savola Gıda, başarısını uluslararası arenalarda kazandığı ödüller ile kanıtlamaya devam ediyor. Egemden, Avrupa’nın en prestijli yarışması olan London International Olive Oil Competitions’den Platinum, Silver ve Gold ödüllerine layık görüldü.

13 Mayıs’ta Hilton Kensington London Hotel’de gerçekleşen ödül töreninde ambalaj kategorisinde üç ödüle layık görülen Savola Gıda, ünlü tasarımcı Ümit Ünal tarafından tasarlanan özel cam şişesi ile ambalaj kategorisinin yıldızı oldu. Zeytinyağlarının sağlık, kalite ve ambalaj-ambalajda yenilik kategorilerinde ödüllerin verildiği yarışmaya katılan tüm ürünler 12 adet bağımsız jüri tarafından inceleniyor.

Türkiye’nin lider sıvı yağ markalarının sahibi olan Savola Gıda’nın çatısı altında; Yudum, Sırma, Egemden, Cielo ve Brillo markaları yer alıyor. Sıvı yağ pazarındaki başarısının yanı sıra uzun yıllardır Türkiye’de zeytinyağı üretiminde en uzman kurumlardan biri olan ve ülkenin en büyük markalı zeytinyağı ihracatçısı konumunda olan Savola Gıda, bunların yanı sıra Yudum ve Sırma markaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üretiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri