Elektrik Üretim AŞ Sürekli İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan istihdam duyurusunda sürekli işçi personel alımı yapılacağı bildirildi.

Elektrik Üretim AŞ Sürekli İşçi Personel Alımı Yapıyor!

Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan istihdam duyurusunda sürekli işçi personel alımı yapılacağı bildirildi.

Sürekli Kamu İşçisi Personel AlımıElektrik Üretim AŞ. bünyesinde Bursa ilinde görev yapacak yeni personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Yapılan işe alım duyurusunda istihdamın engelli kamu personel alımı kapsamında yapılacağı, işe alınacak olan kişilerin şirket bünyesinde sürekli işçi olarak görev alacakları da belirtildi. Kamu engelli işçi alımı 4857 sayılı Kanun’un 30. Maddesinde belirtilmiş olan engelli işçi alımlarına uygun esaslar kapsamında gerçekleştirilecek. İŞKUR eleman alımları şeklinde de nitelenen bu personel alımı için başvuruları Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Merkez Şube Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuru ile bildirildi. Bu duyuruda yer alan şartlara tam uygunluğu bulunan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak olup, başvuru sahipleri son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Müdürlüğü’ne başvuru yapabilmektedirler.

Kamu sürekli İşçi Alımı Detayları

Kamu sürekli işçi alımları ile ilgilenen ve kamu personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Bursa ilinde büro işçisi olarak görev yapacaklardır. Başvuru sahiplerinin lise ve dengi okullardan bilgisayar bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Adayların bu okullardan mezun olmalarının yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bilgisayar sertifikası sahibi olması gerektiği de belirtilen öncelikli şartlar arasında yer almaktadır. İşe alım duyurusu 27 Haziran 2018 tarihinde ilgili kurum tarafından ilan edilecektir. Engelli kamu personeli başvurusu yapmak isteyen kişilerin sağlık kurulu onaylı engelli raporlarını ibraz edebiliyor olmaları da gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan kamu engelli personel alımı ile ilgili bütün detaylı bilgilere ulaşılabilir.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?65ebb646-e553-4dc7-8370-67ca6d4dd9c3

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri