Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Halkbank 48 aya kadar vade seçeneği ile birlikte aylık yüzde 1,2’den başlayan faiz oranlarında ihtiyaç kredisi.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

Halkbank, her ihtiyaca çözüm olabilecek ihtiyaç kredisi için uygun vade koşulları ve faiz seçenekleri ile birlikte müşterilerine nakit desteği sunuyor.48 aya kadar vade seçeneği ile birlikte aylık yüzde 1,2’den başlayan faiz oranlarında ihtiyaç kredisi sunan Halkbank; eğitimden, sağlığa; borç kapatmaktan, beyaz eşya alışverişine; ev tadilatından, dekorasyon giderlerine kadar bir çok ihtiyacınıza ihtiyaç kredisi ile çözüm üretiyor.

48 aya kadar vade seçeneği sunan Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir ya da Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak, ön başvurunuzu gerçekleştirerek kredinizin olumlu ya da olumsuz sonuçlanacağı hakkında ön bilgi alabilir, olumlu ön başvuru sonucu almanız halinde size en yakın Halkbank şubesine giderek kredinizi temin edebilirsiniz.

Müşterisi olanlar için internet sitesi şubesinden başvuru yapma ayrıcalığını tanıyan Halkbank ihtiyaç kredisine başvuru yapma aşamasında yanınızda T.C. kimlik numaranız yazılı kimliğiniz, ehliyetiniz ya da pasaportunuz olmasına özen gösteriyor. Gelir durumunuzu gösterir belge olarak; maaş bordrosu, SGK emekli belgesi gibi gelirinizi gösterir bir belge talep eden Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurularınızda ön koşul şartı aramaz iken, gerekli gördüğü durumlarda sizden kefil talep edebiliyor.

Halkbank kredi faiz oranları aylık yüzde 1,20 oranından başlarken; seçeceğiniz ihtiyaç kredisi türüne, Kredi Kayıt Bürosu(KKB) skoruna ve miktarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Aylık yüzde 1,20 oranında faiz seçeneği ile kredi sunan Halkbank, talep ettiğiniz kredi tutarının yüzde 0,05’i kadar kredi tahsis ücreti talep ederken, aylık faiz oranınız yüzde 1,30 olduğunda herhangi bir kredi tahsis ücreti talep etmiyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri