Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

48 Ay'a kadar vade ve 55.000 TL'e kadar İhtiyaç Kredisi İmkanı!

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Faiz Oranları

55 bin Türk Lirası’na kadar her ihtiyacınız için kullanabileceğiniz Denizbank İhtiyaç Kredisi, 48 aya kadar vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile birlikte Denizbank şubelerinde sizleri bekliyor.55 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, ister evraksız olarak internet sitesi üzerinden, isterseniz de kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Eğitim masraflarından, sağlık giderlerine; tadilat masraflarından, alışveriş giderlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ihtiyaç kredisi, aylık yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile sunuluyor.

12 ay ila 48 ay arasında değişen vade seçenekleri ve uygun Denizbank kredi faiz oranları ile birlikte, ihtiyaç kredisi temin ederek, nakit desteğinizi anında sağlayabilirsiniz. Temin edilecek kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Denizbank, ön kefil şartı aramamaktadır. İnternet sitesi ve mobil bankacılık üzerinden temin edilecek maksimum kredi miktarı 20 Bin Türk Lirası olurken, sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında yapılan başvurulara cevap veren Denizbank, kredinizin onaylanması halinde size en yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Siz de acil nakit ihtiyacınıza hızlı bir çözüm üretmek istiyorsanız, aylık yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçenekleri eşliğinde kredinizi temin etmek için size en yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ile birlikte gidebilir, kendinize özel olarak hesaplanan aylık kredi faiz oranı eşliğinde ihtiyaç kredinizi temin edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 07:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri