Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Tüm Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri için açılış ve kapanış saatleri aynıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma Saatleri

1991 yılında Türkiye’de tamamı yerli sermaye ile kurulan ilk özel finans kurumu olan Anadolu Finans ile 1985 ve 2001 yılları arasında Faisal Finans Kurumu ismiyle Kayılım bankacılığı alanında hizmet veren Family Finans’ın 2005 yılında ortak olarak kurdukları Türkiye Finans Katılım Bankası zaman içinde kuvvetli bir kurumsal kimliğe kavuşmayı başarmıştır. Türkiye genelinde 277 adet şubesi bulunan Türkiye Finans çalışma saatleri de sıkça merak edilir.

Türkiye Finans Katılım Kaçta Açılıyor?Türkiye Finans kaçta açılıyor? Belirtmek gerekirse 09:00 – 17.00 saatleri arasında açık olduğu söylenebilir. Sabah saat 09.00 itibariyle şubelerin açılması ile hizmet vermeye başlayan Banka çalışanları saat 12:30’da işlerine ara vererek öğle tatiline çıkarlar. 13:30’da öğle tatilinin sonlanması ile işlerinin başına dönen Türkiye Finans Katılım Bankası çalışanları 17:30’a kadar aralıksız olarak hizmetlerine devam ederler. Türkiye Finans mesai saatleri kapsamında şubeye giderek bankacılık hizmeti almak isteyenler Banka şubelerinden ayrıca kredi başvurusu yapmak, doğalgaz, elektrik, telefon ve su faturası gibi faturaları ödemek, vergi ödemesi yapmak gibi işlemleri yapabilirler. Şubeye gitmeden bankacılık işlemleri ile ilgili hizmet almak isteyen ya da Türkiye Finans Katılım Bankası’nın hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler Banka’nın internet şubesini ya da internet sitesini kullanarak bu işlemleri yapabilir, istedikleri bilgileri de alabilirler.

Türkiye Finans Katılım Bankası EFT Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası EFT saatleri ile ilgili Banka müşterilerinin merak ettiği bir soruyu cevaplamak gerekirse; EFT’nin diğer bankalara gerçekleştirilen para transferi anlamına gelmesi nedeniyle Türkiye Finans çalışma saatleri dahilinde yapılabilir. 09:00 – 17:15 saatleri arasında Türkiye Finans Katılım Bankası EFT işlemleri yapılır. Ayrıca banka EFT işlemleri sadece hafta içi günlerde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hafta sonu, resmi tatil be bayram günlerinde de EFT işlemi yapılamaz. Türkiye Finans mesai saatleri dahilinde yapılacak olan EFT işlemlerinde düşük limit uygulaması olmaması da Banka’nın avantajlarından biri olarak söylenebilir. Aynı bankadaki bir başka hesaba para transferi anlamına gelen havale işlemleri ise zaman sınırı olmaksızın günün her saati yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Güncel Mesai (Çalışma) Saatleri

Türkiye Finans kaçta açılıyor? Sorusu ile karşılaşıldığında verilecek olan cevap Banka’nın sabah saat 09:00’da açıldığıdır. Tüm Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri için açılış ve kapanış saatleri aynıdır. 12:30 – 13:30 saatleri arasında öğle tatiline giren Türkiye Finans, öğle tatili sonrasında saat 17:00’a kadar açık kalır. Banka şubesine gelerek zaman kaybetmemek ve işlem maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen müşteriler internet şubesi vasıtasıyla çeşitli bankacılık hizmetlerini gerçekleştirebilirler. Türkiye Finans Katılım Bankası dijital banka kanalları arasında telefon bankacığı da bulunmaktadır. Banka’nın müşteri temsilcileri arayanların sorularını profesyonel bir şekilde cevaplayarak kendilerine yardımcı olmaktadırlar.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri