Tivibu Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Tivibu internet bağlantısı ile bilgisayarlardan Türk ve yabancı bir çok televizyon kanalının izlenebildiği bir Türk Telekom hizmetidir. Tivibu ile izlenen canlı yayınlar istenildiği zaman durdurulup, istenildiği zaman geri alınabilir.

Tivibu Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Tivibu internet bağlantısı ile bilgisayarlardan Türk ve yabancı bir çok televizyon kanalının izlenebildiği bir Türk Telekom hizmetidir. Tivibu ile izlenen canlı yayınlar istenildiği zaman durdurulup, istenildiği zaman geri alınabilir. Tivibu ile zamanında izlenmeyen yerli diziler 1 hafta boyunca izlenebilir, binlerce yerli ve yabancı film, müzik ve çocuk içerikli kanala ulaşılabilir. Tivibu Cep adlı uygulamasıyla da aynı hizmet alınabilir. Tivibu Cep aracılığıyla televizyon kanallarının izlenebilmesi için nerede olunduğunun önemi yoktur. Tivibu Ev’de yeli ve yabancı televizyon kanallarının yanı sıra ayrıca en yeni filmler de izlenebilir. Tivibu sunduğu HD görüntü kalitesi ve 5.1 Dolby Digital ses teknolojisi ise kullanıcılarına sinema keyfini sunar.

Tivibu Tarife Tercihleri

Tivibu tarifeleri arasında seçim yapmak da zor değildir. Tivibu’nun güncel kampanyaları Tivibu Süper Paket İlk 6 Ay Bizden Kampanyası, Mobil İndirim Kampanyası, Yılın Kampanyası, Sinema Paketi İlk 6 Ay 9 Lira Kampanyası, Tivibu’suz Ev Kalmasın Kampanyası, Tivibu Go Avantaj Kampanyası, Tivibu Go Dev İndirim Kampanyası, Tivibu Go Fırsat Kampanyası, Tivibu Uydu Cam Kampanyası, Tivibu’lu Cep Tarifeleri şeklinde sıralanabilir. Bu kampanyaların her birinin ayrı ayrı avantajları ve fiyat tarifeleri vardır. Tivibu kullanıcıları bu tarifelerden kendileri için en uygun olanını seçebilirler. Tivibu’nun ayrıca 24 ay sabit fiyat garantisi veren giriş paketi ile kullanıcılar 25 adedi HD kalitede olmak üzere 100 adet televizyon kanalını paket dahilinde izleyebilirler. Bu kanalların içinde ulusal kanallar, haber, müzik, çocuk, belgesel kanalları, yabancı kanallar ve eğlence kanalları yer alır. Tivibu fatura ödeme işlemleri sırasında bu giriş paketi kullanıcıları 24 ay boyunca aylık 9 lira öderler.

Tivibu Geçmiş Dönem Borç Sorgulama

Tivibu borç sorgulama işlemi Türk Telekom’un internet sitesinden ve Türk Telekom faturalarının ödenebildiği bütün ödeme kanallarından yapılabilir. Tivibu’nun sadece bu hizmetin fatura borç sorgulama ve ödemelerinin yapıldığı bir sistemi bulunmamaktadır. Yani Tivibu’nun kendi internet sitesinden online fatura ödemesi yapılamamaktadır. Tivibu geçmiş dönem borç sorgulama sırasında Tivibu’ya ait 10 haneli abone numarası gerekir. TTNET ev interneti ve TTNET mobil internet faturalarının ödemesinin yapıldığı kanallardan Tivibu fatura ödeme de yapılır.

Tivibu Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Tivibu fatura ödemesi yapmak isteyen kullanıcılar TTNET online ödeme işlemi için girilen sayfaya girerler. Öncelikle cep telefonları ya da e – posta adresleri ile üye girişi yapmaları gerekir. Daha sonra sistemde tanımlı olan kredi kartı ile ya da yeni kart bilgileri girilerek Tivibu fatura ödemesi yapılır. Ayrıca Tivibu ile ilgili Türk Telekom İnternet Online İşlemler menüsünden yapılacak diğer işlemler arasında internet servislerine abone olmak, fatura adresini ve abonelik bilgilerini sorgulamak da bulunur. TTNET online işlemler ile Tivibu faturası kredi kartı ile ödenebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri