Cardfinans Kart Yenileme ve Şifre Alma

Cardfinans kart yenileme işlemi, kart kullanıcılarının kartını kaybetmesi, çaldırması, kırması ay da manyetiğini bozması gibi çeşitli nedenlerden ötürü gerekli görülen bir işlemdir. Kartını yenilemek isteyen Cardfinans kart kullanıcılarının bu doğrultuda 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.

Cardfinans Kart Yenileme ve Şifre Alma

Cardfinans kart, QNB Finansbank’ın tüketiciler için sunmuş olduğu ve pek çok noktada ödeme yapmaya yarayan bir kredi kartı ürünüdür. Giyimden elektroniğe, beyaz eşyadan mobilyaya, akaryakıttan markete, kurum ödemelerinden vergi ve SGK ödemelerine varana kadar pek çok alanda ödeme kolaylığı sağlayan Cardfinans kart, ayrıca bu harcamalarda kullanıcılarına ekstradan puan kazanımı sağlamaktadır.

Cardfinans kart kullanıcılarının bazı durumlarda kartını yenilemesi gerekebilmektedir. Kayıp, çalıntı ya da yıpranma gibi çeşitli durumlarda Cardfinans kart yenileme işlemi, ancak QNB Finansbank üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. 

Cardfinans Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Cardfinans kart yenileme işlemi, kart kullanıcılarının kartını kaybetmesi, çaldırması, kırması ay da manyetiğini bozması gibi çeşitli nedenlerden ötürü gerekli görülen bir işlemdir. Kartını yenilemek isteyen Cardfinans kart kullanıcılarının bu doğrultuda 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir. Bu sayede müşteri temsilcisi ile iletişime geçen Cardfinans kart kullanıcısı, kartının durumu hakkında bildirimde bulunarak kart yenileme talebinde bulunması gerekmektedir.

Cardfinans kart yenileme işleminin bir diğer yolu ise en yakın QNB Finansbank şubesine müracaat etmektir. Kredi kartı kullanıcıları banka şubesine müracaat ederek kartının başına geleni belirterek öncelikle iptal ettirilmesini ve ardından da yenilenmesini talep etmesi gerekmektedir. Yenilenmesi talep edilen asıl Cardfinans kart için banka tarafından 10 TL, ek kart için ise 5 TL ek ücret ödeme talep edilmektedir.

Cardfinans Kart Şifre Almaİlk defa Cardfinans kart sahipleri ya da kartını yenileyen kullanıcılar için, kartın kullanılabilmesi adına bir şifre tahsis edilmektedir. Söz konusu olan bu şifre QNB Finansbank tarafından bizzat Cardfinans kart kullanıcısına iletilmektedir. Bunun için kart kullanıcılarının Cardfinans kart şifre alma işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir ki, bu da çeşitli yollar üzerinden yapılabilmektedir.

Cardfinans kart şifre alma işleminin ilki SMS yolu ile temin etmektir. Bu yöntemde Cardfinans şifresi alabilmek için SIFRE yazıp Cardfinans kartın son 4 hanesini, anne kızlık soyadının ilk harfini, kartın arkasındaki güvenlik kodunun son iki hanesini aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 3996’ya gönderilmesi gerekmektedir.

Cardfinans kart şifre alma işleminin bir diğer yolu ise 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemini kullanmaktır. Bu yol ile de kolaylıkla şifre alınabilirken, ayrıca herhangi bir QNB Finansbank şubesi aracılığı ile de alınabilmektedir.

Cardfinans Kart Nasıl Alınır?

Cardfinans sahibi olmak isteyen tüketiciler için çeşitli başvuru yöntemleri mevcuttur. Cardfinans kart başvuru yöntemlerinden en çok tercih edileni ise online olarak gerçekleştirilen başvurulardır. Bunun için tüketicilerin QNB Finansbank resmi web sitesine giriş yaparak Kart Başvuru Merkezi üzerinden başvuru yapacağı kartı tercih etmesi ve kendisinden talep edilen bilgileri doldurarak formu bankaya iletmesi gerekmektedir. Başvurusu değerlendirmeye alınan tüketiciler incelemelerin olumlu sonuçlanması durumunda QNB Finansbank tarafından aranarak kart teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Cardfinans kart alabilmenin diğer yolları ise en yakın banka şubesine, müşteri hizmetlerine ve mobil şubeye müracaat etmek olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri