Bank O Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank O Card kredi kartı başvurusu, tüketicilerin kolaylığı açısından çeşitli yollar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bank O Card çeşitlerinden birine sahip olmak isteyen tüketicinin, en basit yol olarak BANKO yazıp boşluk bırakıp T. C. Kimlik numarasını 8444’e SMS atması gerekmektedir.

Bank O Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank O Card, Odeabank tarafından tüketicilere sunulan Axess kart çeşitlerinden yalnızca biridir. Odeabank’ın yıllık ücreti olmayan kredi kartı ürünlerinden biri olan Bank O Card, tüm kredi kartlarının geçtiği yerlerde kullanılmakta olan, 250 binin üzerindeki Axess üyesi noktada taksit yapmakta olan ve kullandıkça chip – para kazanımı sağlayan bir kredi kartıdır. 

Bank O Card, Bank O Card Axess, Bank O Card Axess Gold, Ban O Card Axess Platinum, Bank O Card Gold, Bank O Card Platinum, Bank O Card Banka Kartı ve Bank O Card Atlas gibi çeşitlere ayrılan bu kredi kartı, gerek her türlü alışveriş ve harcamalarda, gerekse de nakit ihtiyaçlarında kullanıcılarının daima yanında olan ve ihtiyaçlarını karşılayan bir kart türüdür.

Bank O Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank O Card kredi kartı başvurusu, tüketicilerin kolaylığı açısından çeşitli yollar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bank O Card çeşitlerinden birine sahip olmak isteyen tüketicinin, en basit yol olarak BANKO yazıp boşluk bırakıp T. C. Kimlik numarasını 8444’e SMS atması gerekmektedir. Bu sayede tüketicinin başvurusu incelemeye alınmakta ve olumlu sonuçlandığı takdirde başvuru sahibine dönüş yapılarak Bank O Card teslim edilmektedir.Bank O Card kredi kartı başvurusunun bir diğer yolu ise online olarak başvuru yapmaktır. Odeabank’ın ya da Bank O Card’ı resmi web sitesine giriş yapan bir tüketicinin kart başvurusu menüsü üzerinden başvuru formu doldurması gerekmektedir. Doldurmuş olduğu formu bankaya ileten tüketiciler, banka tarafından kendisine olumlu dönüş yapıldığı takdirde Bank O Card sahibi olacaktır.

Bu iki yöntemin yanı sıra Odeabank şubelerinden, ATM’lerinden, 444 8 444 numaralı Odeabank müşteri hizmetlerinden, bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları üzerinden de Bank O Card kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmek mümkündür.

Bank O Card Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Bank O Card, kredi kartı sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının her türlü ihtiyacına cevap verecek nitelikte hazırlanmış bir kredi kartıdır. Kullanıcısında yıllık kart aidatı talep etmeyen Bank O Card kredi kartı, artı olarak taksit ya da taksit erteleme gibi özellikleri sayesinde, yapılan harcamalarda ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Öte yandan taksitli nakit avans ve nakit avans gibi özellikleri sayesinde kullanıcılarının acil nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap veren Bank O Card kredi kartı, fatura, kurum ve SGK prim ödemelerinde de kolaylık sağlamaktadır.

Bank O Card Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Bank O Card kredi kartı, çeşitli kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilme olanağı sağlamaktadır. Kredi notu ve risk notunu BKM Express ile 1 TL’ye öğrenebilen Bank O Card sahipleri, beyaz eşya alışverişlerinde + 3 taksit, kuyum alışverişlerinde + 2 taksit, Atasun, Sunglasa Hut, Mapa gibi çeşitli markalarda da + 2 taksit fırsatı yakalamaktadır. Taksit fırsatlarının yanı sıra indirim imkanı da sağlayan Bank O Card kredi kartı, söz konusu bu avantajlarını giyim, kozmetik, otomotiv, akaryakıt, e-ticaret, turizm ve seyahat, ev, mobilya, beyaz eşya, iletişim ve teknoloji gibi alanlarda sunmaktadır.   

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri