Piyasalar Şaşkın! Altın Fiyatlarında Neler Oluyor? Son Dakika!

Altın fiyatları sabahtan bu yana düşüşünde hız kesmedi. Günün sonunda altın fiyatlarında durum ne? Çeyrek altın kaç liraya kadar indi?

Piyasalar Şaşkın! Altın Fiyatlarında Neler Oluyor? Son Dakika!

Altın fiyatları sabahtan bu yana düşüşünde hız kesmedi. Günün sonunda altın fiyatlarında durum ne? Çeyrek altın kaç liraya kadar indi?

Altın Kaç TL?Kapalıçarşı altın fiyatları dün sabah güne düşük rakamlardan girerek yatırımcısını endişelendirmişti. Öğlene doğru saatlerde hafif toparlanma yaşatan altın piyasa fiyatları akşamüzeri yeniden düşüşe geçerek değer kaybetmiş ve yatırımcısına da kaybettirmişti. Dün sabah saatlerinde 311 lira olarak satışta olan çeyrek altın fiyatı öğlen saatlerinde 313 liraya çıkarak sevindirmişti. Ancak akşama doğru çeyrek altın 307 liraya kadar düştü. Bu sabaha da aynı rakamdan giren çeyrek altın fiyatı gün ortasında yeniden gerilemeye başladı ve önce 306 liraya indi. Peki, çeyrek altın günün sonunda kaç lira oldu?

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın fiyatı bugün yaşadığı düşüşle birlikte kayıplarını artırıyor. Kapalıçarşı altın fiyatlarında piyasaları şaşırtan düşüşler gözlemleniyor. Altın yatırımcısına son birkaç gündür kaybettiriyor. Ekonomi haberleri takipçilerinin en çok okuduğu haberler arasında yer alan altın fiyatları gün sonunda ne kadar odlu? Bugün akşama doğru saatlerde Cumhuriyet altını fiyatı 1.256 lira olarak vitrinlerdeydi. Çeyrek altın fiyatı günün sonunda 304 liraya kadar gerileyerek piyasalardan çekildi. Altının gramı 185 liraya kadar düştü. Yarım altının fiyatı 608 liraya düşerek şaşırttı. 22 ayar altının gramı da uzun süreden beri ilk kez 170 liranın altına indi. 22 ayar gram altın 169 lira… 22 ayar bilezik satın almak isteyen vatandaşlar günün sonunda gramına 171.30 lira ödediler. Reşat altını fiyatı da düştü ve 1.288 liraya geriledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri