Dolar Euro ve Altın Fiyatları Artıyor! Son Dakika Döviz Kurları!

Serbest piyasa döviz kurları bu sabah güne basıl başladı? Kapalıçarşı’da çeyrek altın ne kadar oldu? Piyasalarda bu sabah…

Dolar Euro ve Altın Fiyatları Artıyor! Son Dakika Döviz Kurları!

Serbest piyasa döviz kurları bu sabah güne basıl başladı? Kapalıçarşı’da çeyrek altın ne kadar oldu? Piyasalarda bu sabah…

Dolar Kuru Bu Sabah Ne Kadar?

Merkez Bankası döviz kurları arasındaki dolar kuru bu sabaha hafif bir yükselişle girdi. Dolar fiyatı 4.46 liranın üzerinde sabahın ilk işlemlerine başladı. Döviz altın piyasalarında bugün de hareketlilik sürecek gibi görünüyor. Dün 4.43 lira – 4.45 lira bandında hareket eden dolar endeksi Türk Lirası’nın kayıplarını artırıyor. Dolar kuru şu dakikalarda 4.4596 liradan satılıyor.

Euro Kuru Bu Sabah Ne Kadar?Dünkü kapanış rakamı olan 5.23 liranın üzerinde güne başlayan euro kuru bu sabah 5.26 lirayı geçti. Euro kurunda son haftalarda görülen hareketlilik haftanın son işlem gününde de devam ediyor. Erken saatler olmasına rağmen döviz hesaplama işlemlerine yüksel rakamlardan giren euro kuru günün devamında da artışına devam edecek gibi görünüyor. Geçtiğimzi günlerde euro ve dolar kurunda izlenen fiyat artışlarının Türk Lirası’nı değer kaybına uğratıyor olması dikkate alınarak Merkez Bankası tarafından bir takım adımlar atılmış ve TCMB döviz kurlarının bir miktar aşağı inmesini sağlamıştı.

Altın Fiyatları Bu Sabah Ne Kadar?

Çeyrek altın bu sabah 302 liradan vitrinlerde satışa sunuldu. Altının gramı satış fiyatı 185.17 lira civarında işlem görüyor. Cumhuriyet altını fiyatı 1.230 lira olarak satılmaya başlandı. Yarım altının alış fiyatı 589 lira olurken, satış fiyatı da 604 lira olarak dikkat çekti. Güncel döviz kurları ve altının son dakika fiyatları ile ilgili ekonomi haberleri bugünün de gündemini oluşturacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri