Dolar Altın ve Euro Son Dakika! Gün Sonu Son Dakika Rakamları!

Serbest piyasa döviz kurları son dakika kaç lira oldu? Altın fiyatları ne kadar? Son dakika bilgileri haberin devamında…

Dolar Altın ve Euro Son Dakika! Gün Sonu Son Dakika Rakamları!

Serbest piyasa döviz kurları son dakika kaç lira oldu? Altın fiyatları ne kadar? Son dakika bilgileri haberin devamında…

Altın Bugün Ne Kadar?Altın fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyenler bugün Kapalıçarşı altın fiyatları ile ilgili haberlere odaklandılar. Döviz kurları gibi altın piyasa fiyatları da hareketli saatler geçirdi. Altın fiyatları bugün çıkıştaydı. Çeyrek altın akşamüzerine doğru yapılan son alım satımlarda 302 liraya çıktı. Cumhuriyet altını fiyatı günün sonunda 1.230 liradan alıcıya ulaşırken, altının gramı da 184 liranın üzerinde oldu. Döviz fiyatları bugün çok büyük hareketler sergilemezken, altın fiyatlarındaki hareketlilik daha fazlaydı.

Dolar Bugün Ne Kadar?

Dünkü yükselip düşmelerden sonra bugüne 4.43 lira seviyesinden başlayan dolar fiyatı günün yine en çok dikkat çeken döviz kuru oldu. Merkez Bankası döviz kurları arasında olan dolar kuru bugünü akşam saatlerinde de sabah ilk işlemleri yaptığı fiyatta oldu. Dolar bugün 4.41 lira 4.43 lira bandında dolaştı. Dolar kuru ne kadar diye merak eden altın döviz yatırımcıları bu akşam saatlerinde doların 4.43 lira olduğu ile karşılaştılar.

Euro Bugün Ne Kadar?

Döviz hesaplama yapmak isteyenler bu akşam vakitlerinde euro kurunun 5.26 lira civarında olduğunu öğrendiler. Euro kuru bugün gün boyunca çok büyük hareketlerde bulunmadı. Sabah başladığı fiyat olan 5.23 düzeyinden bir miktar yukarı çıkarak gün sonunda 5.26 liradan işlemlerini tamamladı. Euro kuru ve diğer döviz kurları ile ilgili tüm bilgiler sitemizdeki haberleri takip ederek öğrenilebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri