28 Haziran 2018 – Altın Bu Sabaha Düşük Girdi! Dolar Kuru ve Euro Kuru Bu Sabah!

28 Haziran 2018 Perşembe günü serbest piyasa döviz kurları ve altın fiyatları sabah saatlerinde ne kadar? Günün ilk bilgileri…

28 Haziran 2018 – Altın Bu Sabaha Düşük Girdi! Dolar Kuru ve Euro Kuru Bu Sabah!

28 Haziran 2018 Perşembe günü serbest piyasa döviz kurları ve altın fiyatları sabah saatlerinde ne kadar? Günün ilk bilgileri…

Dolar Kuru Bu SabahDün gün boyunca hafta başından beri olduğu gibi hareket eğilimli bir seyir izleyen döviz kurları arasında olan dolar kurunun bu sabah güne kaç liradan başladığı merak ediliyor. Merkez Bankası döviz kurları bir süreden beri Türk Lirası karşısında denge bulmaya çalışıyor. Haftaya düşüşle giren dolar kuru düne kadar dalgalı seyirle geldi. Dün sabah 4.64 lira civarından güne başlayan dolar fiyatı akşama doğru saatlere kadar değer kaybetti ve günü 4.59 lira civarından kapattı. Döviz fiyatları bu sabah da hareketli… Dolar kuru bugün şu dakikalarda 4.6292 lira civarında yurtiçi piyasalarda yer alıyor.

Euro Kuru Bu Sabah

Döviz altın piyasaları her gün olduğu gibi dün de dolar ne kadar sorusunun yanı sıra euro ne kadar sorusuna da cevap aradı. Euro dün sabah döviz hesaplama işlemleri arasında 5.42 liradan yer buldu. Euro kurundaki inişli çıkışlı hareketler gün boyunca ekonomi haberleri aracılığıyla takip edildi. Euro dün öğlen saatlerinde önce 5.38 liraya kadar düştü. Akşama doğru saatlerde bu gerilemenin arttığı ve euro fiyatının 5.34 liraya indiği gözlemlendi. Bu sabah euro kuru yine düşük rakamlardan işlem gören döviz kurları arasında bulunuyor. Euro kuru bugün erken saatlerde 5.3579 lira civarından yurt içi piyasalarda yer tuttu.

Altın Fiyatları Bu Sabah

Hafta başından beri döviz fiyatları üzerindeki dalgalanmalardan etkilenen Kapalıçarşı altın fiyatları bu sabah ne kadar? Dün önemli düşüşlerin kaydedildiği altın döviz piyasası bu sabah da aynı ivmeden güne başladı. Bu sabah çeyrek altın fiyatı 304 liradan satılıyor. Altının gram fiyatı 186.46 lira, Cumhuriyet altını fiyatı bu sabah 1.256 lira olarak vitrinlerde yerini alıyor. Yarım altın gitarı dün düştüğü 698 liradan güne başladı. 22 ayar altının gramı 169.75 lira, 22 ayar bilezik gram fiyatı 171.50 lira olurken, bu sabah yurtiçi piyasalarda altın ons fiyatı da 1.252,70 dolar olarak kaydediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Ekonomi - Ekonomi Haber - Ekonomi Haberleri